IT-rahvas rokkis taas

15. mail 2015 toimus Rock Cafes IKT nädala ametlik lõpupidu RockIT. Rock IT on infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni valdkonna ettevõtjate suurüritus, mis toimus tänavu juba kuuendat korda. Teist aastat järjest toimus antud suurüritus ICT week raames, mis koondab endas suurt hulka tehnoloogia valdkonna üritusi.

 

Rock IT 2015

 

Eesti Infotehnoloogia- ja Telekommunikatsiooni Liit algatas Rock IT selleks, et tuua sektori inimesi kokku ka väljaspool töökeskkonda ja internetti. Tegemist on vinge üritusega, kus on hea võimalus saada tõestus rahvatarkusele "IT rahvas on rokirahvas". Teisisõnu on Rock IT bändide pidu, kus IKT ettevõtete bändidele on antud võimalus olla ise peaesineja Rock Cafe laval ning hullutada kõiki oma fänne. Igal aastal astuvad ülesse nii vanad tegijad, kui ka uued üllatajad, sel aastal oli esinemas lausa 11 gruppi.

Esinesid järgmised kollektiivid: Bigbank bänd „Bigband“, Eesti Telekomi bänd „The CableWaves“, Ericssoni bänd „The Targets“, Icefire bänd „The Fireheads“, Kühne+Nagel bänd „Grüne+Wagen“, Microsoft+SAP bänd „Palavik“, Net Group bänd „A Bit Selfish“, Nortali bänd „Norats“, Skype bänd „MoodMess“, Dateli bänd „UPS“  ning spetsiaalselt RockIT peoks moodustatud ITL-i koori bänd „RockBit“

Koos teiste IT-tegijatega käisid näppu viskamas ka ligi 30 Tieto töötajat. Loodame, et järgmisel aastal on osavõtuhuvilisi veel rohkem ja kes teab, võib-olla paneme välja ka päris oma bändi!

Avaldatud: 
21 Mai 2015
Share