Tieto Geek-Off Camp 7.08.-31.08.2017
Tieto Geek-off Camp on intensiivne tööalane praktika kõigile, kes on huvitatud tarkvara arendamisest.

GeekOff.jpg

Geek-Off Camp´is töötatakse ühtse tiimina, eesmärgiga üks põnev töö otsast lõpuni Camp´i perioodil ära teha. Geek-Off Camp leiab aset augustis, Tieto kontoris Tallinnas, ja kestab kokku neli nädalat. Kaasa löövad ka mentorid: Tieto professionaalid, kes on kogu aja vältel abiks nõu ja jõuga. Lisaks uutele teadmistele tehnoloogiate ja arendusmetoodikate osas, saavad Camp´is osalejad erinevaid koolitusi, sealhulgas meeskonna- ja juhtimisoskuste lihvimise alast väljaõpet. Sinult ootame, et oled valmis programmi panustama oma aega vähemalt 30 tundi igal nädalal. Me ei oota, et Sul oleks kindlasti olemas eelnev töökogemus, selle saad Sa meie juurest.

Kui Sa tead kedagi, kes kindlasti Geek-off Camp´is osalema peaks või soovid ise kandideerida, saada enda CV ja motivatsioonikiri aadressil hr.estonia@tieto.com märksõnaga “Geek-off Camp” hiljemalt 31.05.2017. Kindlasti on oluline lisada põhjendus, miks just Sina sobiksid osalema Tieto Geek-off Camp´s.

Ära lase mööda võimalust omandada palju uusi teadmisi ja kogemusi, osaleda Tieto üritustel ning, kui me üksteisega sobime, ka Tietosse tööle tulla! 

 

Share

Tieto in social media