Äriprotsesside automatiseerimine

Teie ärieesmärkide saavutamiseks oleme valmis töösse rakendama kõik oma ressursid – suurklientide keerukate äriprotsesside süvatundmise, rahvusvahelised võrgustikud ja kompetentsi ning professionaalse ja vastutustundlikku meeskonna.

Tagame teie investeeringute kõrge tulususe ning vastutame selle eest, et te ei peaks igapäevaselt andmesüsteemide peale mõtlema.

Oleme Eestis äriprotsesside ühtlustamiseks ja optimeerimiseks mõeldud infosüsteeme juurutanud juba ligi 15 aastat. Keskendumine Java-tehnoloogiale ja avatud platvormidele üldisemalt tagab teile projektide suure paindlikkuse, läbipaistvuse ja kontrolli tugisüsteemide tuleviku üle.

Samas on valdkondi, mis on väga erialaspetsiifilised, nõudes konkreetseid teadmisi ja lahendusi, kus meie tugevuseks on aastatepikkune Oracle e-Business Suite'i rakendamise kogemus. Selliste teemade näideteks on finantsarvestus, tootmine ja laomajandus.

Oleme arendanud ja juurutanud arvukalt erinevaid lahendusi alates missioonikriitilistest riiklikest infotaristutest ja lõpetades reaalajas toimivate müügisüsteemide ning mahukate infoportaalidega.

Share