Meist

1968. aastal asutatud Tieto on Põhja-Euroopa suurim täislahendusi pakkuv IT-ettevõte. Anname tööd enam kui 13 000 spetsialistile, kellest üle 300 töötab Eesti esinduses. Tieto Baltikumi ettevõtetes töötab pea tuhat tippeksperti.

Meil on tahe ja võimalused oma klientide ees vastutada.

Oleme IT-turul kogenud tegijad – Eestis tegutseme alates 1994. aastast. Meie pikaaegne kogemus, rahvusvaheline kompetents, standardiseeritud ja läbipaistvad tööprotsessid (CMMI, ISO, Scrum) ning tulemustele orienteeritud meeskond saavutab alati lubatud tulemused.

Oleme usaldusväärne ja tugev partner pankadele (SEB, Swedbank, Eesti Pank) ja avalikule sektorile (Sotsiaalministeerium, Tallinna Linnakantselei, Haridus- ja Teadusministeerium), samuti suurtele energia- ning telekomiettevõtetele (Eesti Energia, Elisa, Starman).

Tieto erinevatest rahvusvahelistest tegevusvaldkondadest keskendume Eestis neljale põhilisele: tarkvaraarendusele, äriprotsesside ja infosüsteemide automatiseerimisele, IT-taristuteenustele ning pangandustarkvara müügile.

 

Meie kontaktandmed:

Tieto Estonia AS
Tammsaare tee 47, 11316 Tallinn
Tel: +372 664 6207
e-mail: adm.ee@tieto.com

Share

Kontakt

Anneli Heinsoo
Tegevjuht, Tieto Estonia AS
+37256233333
anneli.heinsoo@tieto.com
Vallo Hannus
Tarkvaraarendusüksuse juht
+372 53 42 4418
vallo.hannus@tieto.com
Neil Koiksaar
IT Infra üksuse juht
+372 509 0810
neil.koiksaar@tieto.com
Priit Muuga
Äriarendusjuht, IT teenused
+372 505 5445
priit.muuga@tieto.com
Laura Eelmaa
Personalijuht
+372 510 9890
hr.estonia@tieto.com
Heiti Mering
Äriarendusjuht
+372 523 1174
heiti.mering@tieto.com
Kaido Heinsalu
Äriarendusjuht
+372 5341 5394
kaido.heinsalu@tieto.com